Aktualności

Aktualności

Inauguracja Seminarium Doktoranckiego Nauk Prawnych

Uprzejmie informujemy, że w najbliższą sobotę 19.10.2019 roku odbędzie się uroczysta Inauguracja Seminarium Doktoranckiego Nauk Prawnych. W trakcie wydarzenia wykład inauguracyjny wygłosi Rektor Uczelni Łazarskiego, dr hab. Maciej Rogalski, prof. UŁa.

W inauguracji wezmą udział dr hab. Aneta Łazarska – Kierownik Seminarium Doktoranckiego Nauk Prawnych oraz Studiów Doktoranckich, dr Ewa Jasiuk – Prodziekan Wydziału Prawa i Administracji ds. Jakości Kształcenia, opiekunowie i wykładowcy, a także przedstawiciele Samorządu Doktorantów, którzy podzielą się z Państwem swoimi doświadczeniami i cennymi informacjami na temat seminarium i studiów. Będzie to również okazja do integracji i inspirujących rozmów w gronie Uczestników Seminarium.

W trakcie wydarzenia wykład inauguracyjny pt. „Wolność komunikowania się” wygłosi Rektor Uczelni Łazarskiego, dr hab. Maciej Rogalski, prof. UŁa.

Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu wszystkich Państwa Seminarzystów – zarówno nowo przyjętych uczestników kursu, jak i osoby kontynuujące naukę na II lub III roku.

Godz. 11:15-12:10, s. 118 – uroczysta inauguracja Seminarium Doktoranckiego Nauk Prawnych

Godz. 12:10-13:00, s. 107 – rozmowy kuluarowe oraz poczęstunek

Życzymy Państwu pomyślnego i owocnego Nowego Roku Akademickiego.